9 Монтаж охолоджувача сиру

 

Монтаж агрегату необхідно починати з установки барабана. Після установки його на місце необхідно зробити вивірку за рівнем. Регулювання робити за допомогою болтів на гумометалевих опорах.

Після чого змонтувати майданчик обслуговування.

Перед установкою охолоджувача необхідно очистити його від мастила, що консервує.

Після установки необхідно підвести трубопроводи для входу й виходу холодоносія-розсолу. Діаметр труб очистити його від мастила, що консервує.

Охолоджувач для сиру встановлюється на підлогу без спеціального фундаменту.

Після установки необхідно підвести трубопроводи для входу й виходу холодоносія-розсолу. Діаметр труб 35…45 мм. На вхідному трубопроводі встановити манометр для контролю тиску.

Установка шафи управління повинна проводитися замовником-спожива­чем у місцях зручних для обслуговування. Приєднати шафу управління до охолоджувача, заземлити охолоджувач.

Підключити шафу управління до електромережі.

Перевірити правильність підключення електродвигуна шляхом короткочасного включення й визначення напрямку обертання барабана по стрілці, наявній на зірочці барабана.

Перевірити наявність мастила в редукторі – масло циліндрове 38 і в маслянках – солідол Ж. Установити натяг ланцюгів (провисання не більше 10 мм).

За допомогою щупа й притискного пристрою встановити величину зазору між барабаном і валком у межах від 1 до 3 мм.

Перевірити правильність роботи всіх механізмів охолоджувача на відповідність напрямку обертання барабана, валка й шнека по прикладеній кінематичній схемі.

Перед завантаженням сиру включити подачу розсолу в охолоджувач, установити тиск на вході, що забезпечує необхідну температуру охолодження.