5.3 Барабанна сушарка

 

Основними умовами нормальної роботи змонтованої сушарки є максимально точна установка й вивірка опорних станцій на фундаменті по заданому ухилу й рівню. Спочатку встановлюють опорну й упорно-опорну станції на фундамент так, щоб поперечні й поздовжні риски на плитах збіглися з осьовими рисками планок, забитих у фундаменти. Після установки упорно-опорних станцій натягають струну й перевіряють правильність положення осей фундаментів опусканням висків, які повинні збігатися з рисками планок, забитих у фундаменти. Опорні ролики розташовують на однаковій відстані від середини плит, прийнявши розмір між ними згідно із кресленням загального виду.

image020.gif

Рисунок 5.3.1 Фото барабанна сушарка БС -1

 

Торцеві поверхні двох опорних роликів (на кожній станції) повинні знаходитися в одній площині (допускається бічний зсув торцевих сторін роликів до 5 мм, але з дотриманням паралельності). Відстань між упорними роликами повинна бути приблизно на 20 мм більше ширини бандажа (по 10 мм із кожної сторони). Після вивірки встановлених опорних станцій до підливи бетоном фундаментних плит і оформлення відповідного акту провадять остаточне заливання колодязів фундаментних болтів. Потім на опорні станції за допомогою крана розміщають зібраний корпус барабана. Контакт поверхонь бандажів, що сполучаються, і опорних роликів повинен бути в середній частині не менш 2/3 довжини утворюючих. Контакт перевіряють шляхом змащення тонким шаром змиваної фарби робочих поверхонь опорних роликів.

Привод, сагрегатований на загальній плиті, встановлюють на фундамент так, щоб поперечні й поздовжні риски на плиті збігалися з осьовими рисками планок, забитих у фундамент. При вивірці привода сполучають середини зубчастого вінця й підвенцової шестірні й регулюють зазор між вершиною й западиною зуба величиною 0,25 модуля. Контакт поверхонь, що сполучаються зубчастого вінця й підвенцової шестірні повинен бути в середній частині не менш 2/3 довжини утворюючих.

При монтажі завантажувальної й розвантажувальної головок забезпечують паралельність і співвісність із корпусом. До виконання футеровочних робіт сушарку обкатують на холостому ходу протягом 4 годин, попередньо змазавши всі тертьові деталі відповідно до карти змащення.