6 Монтаж подрібнювача-плавителя сиру

 

Монтаж агрегату повинен проводитися заводом-споживачем згідно проекту прив'язки, розробленого спеціалізованою організацією. Компресор повинен бути встановлений  в окремому приміщенні.

Через те, що всі вузли агрегату (крім розвантажувального візка) мають віброізолюючі опори, фундаменту для установки агрегату не потрібно.

Установка можлива на будь-якому виді підлоги, рівному по своїй міцності бетонній підлозі товщиною 15…20 см. Рекомендуються підлоги з метласької плитки на бетонній основі товщиною 15…20 см. Конструкція підлог повинна задовольняти вимогам будівельних норм і правил СНіП.

Монтаж агрегату необхідно починати з установки подрібнювача-плавителя. Після установки його на місце необхідно зробити вивірку за рівнем. Регулювання провадити за допомогою болтів на гумометалевих опорах. Потім установити підйомник і з'єднати його з подрібнювачем-плавителем за допомогою двох кронштейнів.

Після чого змонтувати майданчик обслуговування. Станцію підготовки пари встановити в зручному для обслуговування місці. Станцію підготовки пари з'єднати з подрібнювачем-плавителем трубою d53/1,4 з нержавіючої сталі. Труба заводом не поставляється. Пара, застосовувана на агрегаті, повинна бути приготовлена з питної води. Агрегат підключити до системи водопровідної питної води. Умовний прохід трубопроводу подачі води на агрегат – 50 мм. Діаметри трубопроводів прив'язки повинні відповідати діаметрам патрубків на агрегаті. Труби повинні бути очищені від бруду й іржі й продуті стисненим повітрям. Потім зробити гідровипробування трубопроводів тиском рівним 1,5 робочого тиску. Агрегат підключити до мережі стисненого повітря. Умовний прохід трубопроводу, що підводить, повинен бути 15 мм. Дроти для підключення електрообладнання повинні бути прокладені в металевих трубах. На кожний кінець дротів повинна бути прикріплена бирка згідно з маркуванням на принциповій схемі. Кабель для підключення розвантажувального візка й заземлюючий провідник повинні підводити зверху. Для запобігання розриву кабелю при пересуванні візка повинен бути передбачений обмежуючий сталевий трос. Пускові пристрої: рубильники, кнопки й ін. повинні бути встановлені на видних, легко доступних місцях. Електрошафу агрегату розмістити на відстані не більше 1,5…2 м від подрібнювача-плавителя в зручному для обслуговування місці. Датчики нижньої й верхньої температури встановити в барабані подрібнювача-плавителя.

image022.gif

Рисунок 6.1 – Фото подрібнювач-плавитель сиру