8 Монтаж автомата розливочного

 

Залежно від типу, маси й умов роботи обладнання встановлюють на фундаментах із кріпленням фундаментними болтами й підливою, на металевих каркасах, на перекриттях і безпосередньо на чистих підлогах із кріпленням і без нього.

Обладнання встановлюють на фундамент із наступною вивіркою за допомогою регулювальних гвинтів, настановних гайок, інвентарних домкратів, клинових і пласких підкладок.

Після вивірки й попереднього або остаточного закріплення обладнання підливають, заповнюючи бетонною сумішшю зазор між опорною частиною обладнання й фундаментом.

Після досягнення матеріалом підливи на 70% проектної міцності провадять затягування фундаментних болтів.

Автомат поставляється в одному ящику. При наявності в комплекті поставки автомата транспортера пакетів або транспортера ящиків  або й того й іншого разом вони впаковуються в другий ящик.

Автомат повинен бути встановлений так, щоб довкола нього був вільний простір не менше 1 м, а попереду не менше 1,5 м. При підйомі під сторони підкласти підкладки. Для зручності розконсервації автомат частково розібрати: зняти рулоноутримувач, розібрати дозатор.

 image026.gif

Рисунок 8.1 – Фото автомат розливочний

 

Очистити оброблені поверхні деталей, що не стикаються із продуктом, від антикорозійного покриття ганчіркою, змоченою в уайт-спіритові,  після чого змазати тонким шаром машинного масла. Робочі органи, що стикаються із продуктом або упаковкою, очистити від антикорозійного покриття, протерти ганчіркою, змоченою в уайт-спіритові, промити гарячим розчином питної соди, а потім ще раз гарячою водою й просушити.

Установити розливочний автомат і вирівняти за рівнем. Транспортер пакетів установити на стійках. Поставити транспортер ящиків. Приєднати трубки пневмоприводів і зробити електричні з'єднання.

У випадку зупинки агрегату на строк більш одного місяця тертьові частини машин необхідно законсервувати мастилом консерваційним К-17.